FASCIA BLASTER POLSKA

Przyrządy Fascia Blaster to strzał w 10 w walce z cellulitem. To coś, czego szukałam coś, co spełnia moje oczekiwania jako terapeutki w 100%. A co najważniejsze, daje spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

Od niedawna przyrządy Fascia Blaster są dostępne w Polsce. Jeśli nie masz, możliwości skorzystania z masaży w moim gabinecie w Poznaniu możesz działać sam/a w domu i cieszyć się wymarzoną sylwetką.

Polecam gorąco

Eliza Adamska

mgr kosmetolog, technik masażystka, wieloletni praktyk terapii modelujących i antycellulitowych

POZBĄDŹ SIĘ WĄTPLIWOŚCI

WYPRÓBUJ SAMA

zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej

u 100% użytkowników – redukcja celulitu

wzrost produkcji kolagenu

regeneracja tkanek miękkich

redukcja ogólnoustrojowego stanu zapalnego

TO NIE KOLEJNY GADŻET!

Przyrząd FasciaBlaster energicznie przesuwany po skórze uruchamia reakcję łańcuchową w celu regeneracji tkanek*. Wraz z wiekiem, przez wady postawy i przebyte urazy nasza powięź może plątać się i sklejać. Ta technika masażu odwraca uszkodzenia, wygładza tkankę. Dzięki intensywnemu ukrwieniu tkanek następuje ich regeneracja i przyrost nowych włókien elastynowych i kolagenowych.

ASHLEY BLACK

Ashley Black – wynalazczyni przyrządów FasciaBlaster, założycielka firmy Ashley Black Company, autorka bestsellera: “Mit cellulitu. To nie tłuszcz, to powięzi.” Ashley Black w 2020 roku została nagrodzona PRZEDSIĘBIORCĄ ROKU w dziedzinie zdrowia i urody przez American Business Association.

W USA sprzedano już ponad 1,5 mln sztuk przyrządów FasciaBlaster. Tyle osób nie może się mylić!

NIE MUSISZ NAM WIERZYĆ!

ZOBACZ METAMORFOZY
NASZYCH KLIENTÓW:

“Od 2017 roku zaczęłam regularne masowanie twarzy. Najpierw masowałam jeden raz dziennie. Potem robiłam to raz w tygodniu. Dzisiaj w wieku 50 lat jestem zadowolona z wyglądu mojej twarzy. Nigdy nie miałam żadnych zastrzyków, czy wypełniaczy.”

Dana | 1 rok

“Chciałam Cię tylko zmotywować i zainspirować. Nawet 62-latka może osiągnąć świetne rezultaty. Masuję się od 16 miesięcy. Zaczęłam, ponieważ miałam zapalenie rozcięgna podeszwowego i bolały mnie nogi. W ciągu zaledwie 2 tygodni pozbyłam się napięcia w stopach, a po miesiącu nogi przestały boleć.”

Yvonne | 1,5 roku

“Od 2017 roku zaczęłam regularne masowanie twarzy. Najpierw masowałam jeden raz dziennie. Potem robiłam to raz w tygodniu. Dzisiaj w wieku 50 lat jestem zadowolona z wyglądu mojej twarzy. Nigdy nie miałam żadnych zastrzyków, czy wypełniaczy.”

Dana | 1 rok

Szkolenia B2B

Szkolenie skierowane jest do masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów i kosmetyczek, osób, które na co dzień pracują z ciałem.

Po zakończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat, zestaw 2 narzędzi Fascia Blaster do pracy oraz skrypt z niezbędnymi informacjami.

Szkolenie odbywa się w małych grupach lub indywidualnie i trwa 1 dzień.

Szkolenie składa się z dwóch części:

Teoretycznej

zagadnienia z zakresu cellulitu, powięzi i drenażu limfatycznego,  podstaw masażu powięziowego oraz omówienie przyrządów Fascia Blaster

Praktycznej

techniki masażu przyrządami Fascia Blaster na poszczególne partie ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, boczki, ramiona).

Soboty, szkolenie z autorskiej metody masażu przyrządami Fascia Blaster

1 dzień – 8 godzin

Koszt szkolenia: 1800 zł/ osoba (Mini2 i FaceBlaster w cenie)

Newsletter

Bądź na bieżąco i załap się na najnowsze promocje!