Gratulacje!
Zakup przyrządów FasciaBlaster to ogromny krok do zmian w Twoim życiu! Wreszcie przejmiesz kontrolę nad swoim ciałem i znów je pokochasz. Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, jak zacząć i jak krok po kroku postępować z każdą partią ciała. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości zawsze możesz się skontaktować ze mną. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Ogrzewać, czy nie ogrzewać?

Wcześniejsze ogrzewanie masowanej partii ciała NIE jest WYMAGANE! Mamy tysiące historii sukcesu od ludzi, którzy całkowicie pominęli ten krok. Zwłaszcza jeśli masz tylko 5 minut, pomiń ogrzewanie i po prostu masuj. Jeśli masz czas, możesz zacząć od WSZYSTKIEGO, co sprawi, że się spocisz. Spacer w upalny dzień, gorący prysznic lub kąpiel, sauna, trening, ciepły okład. Ciepło jest tylko sposobem na przygotowanie tkanki, aby była bardziej plastyczna, ale sama technika FasciaBlasting również ogrzewa tkankę. Chodzi o to, że ogrzewanie jest idealne, jeśli możesz to zrobić. Jeśli nie, FasciaBlaster działa niezależnie od tego!

Poślizg!

Skóra musi być natłuszczona, aby FasciaBlaster działał zgodnie z przeznaczeniem. Masujemy tylko odkrytą skórę. Będziesz potrzebować lubrykantu, takiego jak krem / olejek do masażu lub olej kokosowy, który pozwoli narzędziom FasciaBlaster łatwo przesuwać się po skórze. Do masażu ciała polecam olejek Huile Contour Corps od Jean d’Arcel (klik w obrazek), ponieważ ma doskonałe właściwości antycellulitowe, przeciwdziała rozstępom i poprawia elastyczność skóry. Ma również specjalne składniki spalające tłuszcz.

Masaż

Po prostu weź DOWOLNE narzędzie FasciaBlaster i prowadź je po ciele. Szoruj w górę, w dół i na boki. Najlepiej zacząć na poziomie skóry - delikatnie wepchnij ją w skórę, a następnie w górną warstwę mięśni, poczujesz jakie to DOBRE! Powoli i stabilnie, stopniowo przyzwyczajaj się do ruchu. Możesz wykonywać długie ruchy, takie jak wiosłowanie łodzią, lub małe ruchy, takie jak mycie zębów. Pamiętaj, masz CAŁKOWITĄ kontrolę nad FasciaBlaster i zastosowanym naciskiem. Znajdziesz swój rytm, ale prawdopodobnie nie pierwszego dnia. Bądź więc cierpliwy i ZAUFAJ sobie! Oto link do samouczków (klik w obrazek powyżej) z podziałem na części ciała, które pomogą Ci zacząć. Pokazuję użycie różnych narzędzi, ale KAŻDE narzędzie FasciaBlaster jest dobrym narzędziem do masażu. Jest jednak JEDEN wyjątek - jeśli masz zamiar masować twarz, szyję lub dekolt zamów FaceBlaster. Nie używaj narzędzia z dużymi pazurami do delikatnych tkanek twarzy.

Chłodzić?

Każdy intensywny zabieg pielęgnacyjny na ciało, zwłaszcza w przypadku rozbijania zbitej powięzi i tkanki tłuszczowej, może powodować stan zapalny. Jeśli czujesz potrzebę, schłodzenie tkanki to świetny pomysł. Możesz to zrobić z zamrożoną torebką groszku, chłodnym kompresem lub kąpielą.

Dokąd mam się zgłosić jeśli potrzebuję pomocy?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania po prostu napisz wiadomość na Messenger lub wyślij e-mail: kontakt@elizaadamska.pl.

Chcę dodać opinię i poczytać o doświadczeniach innych

Zapraszamy do Facebookowej grupy Fascia Blaster Polska (klik w obrazek powyżej). Znajdują się tam informacje na temat przyrządów, porady, tutoriale oraz opinie i doświadczenia innych. Warto również śledzić działającą od kilku lat amerykańską grupę: The Ashley Black Experience.