Faq

Powięź jest tkanką miękką, która otacza nasze mięśnie, kości oraz narządy. W niej zawieszone są nasze narządy, wyściela też nasz kręgosłup. Nadaje ciału formę i strukturę. W znacznym stopniu odpowiada za to, jaki kształt ma nasze ciało.

Powięź może ulegać odkształceniu, zgrubieniu, włóknieniu i tworzyć zrosty.

Podskórna tkanka tłuszczowa poprzeplatana jest przez włókna tkanki łącznej – powięź. “Niezdrowa powięź” włóknieje i grubieje, co powoduje wciągnięcia skóry i wypychanie skupisk komórek tłuszczowych przez skórę. Naczynia krwionośne są uciskane i przerywają się. Pogarsza się ukrwienie i dotlenienie, skóra nie otrzymuje wszystkich potrzebnych jej substancji odżywczych. Pogarsza się jej kondycja. Z uszkodzonych naczyń wycieka płyn i zbiera się między tkankami. Postępuje zastój żylny i limfatyczny. Skóra w dotyku staje się chłodna i “ciastowata”. Z wyglądu przypomina skórkę pomarańczową.

Użyj FasciaBlaster® na gołej skórze z olejkiem, energicznie pocierając w górę i w dół oraz z boku na bok. Kliknij, aby poczytać więcej.

Możesz używać wszystkich narzędzi od stóp do głów, ale jeśli chcesz masować twarz użyj FaceBlaster™, ponieważ został specjalnie do tego celu zaprojektowany i jest jedynym urządzeniem, które można stosować na twarzy.

Wcześniejsze ogrzewanie masowanej partii ciała NIE jest WYMAGANE! Jeśli masz tylko 5 minut, pomiń ogrzewanie i po prostu masuj. Jeśli masz czas, możesz zacząć od WSZYSTKIEGO, co sprawi, że się spocisz. Spacer w upalny dzień, gorący prysznic lub kąpiel, sauna, trening, ciepły okład. Ciepło jest tylko sposobem na przygotowanie tkanki, aby była bardziej plastyczna, ale sama technika FasciaBlasting również ogrzewa tkankę. Chodzi o to, że ogrzewanie jest idealne, jeśli możesz to zrobić. Jeśli nie, FasciaBlaster działa niezależnie od tego!

Zacznij lekko i energicznie! W miarę nabierania wprawy i przyzwyczajenia się tkanek możesz masować bardziej intensywnie. 

Olejek umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze zamiast ciągnięcia skóry. NIE UŻYWAJ na odzież, ponieważ produkt NIE będzie działał.

Możesz użyć dowolny krem / olejek do masażu lub olej kokosowy, który pozwoli narzędziom FasciaBlaster łatwo przesuwać się po skórze. Polecam olejek Huile Contour Corps od Jean d’Arcel, ponieważ ma doskonałe właściwości antycellulitowe, przeciwdziała rozstępom i poprawia elastyczność skóry. Ma również specjalne składniki spalające tłuszcz.

Wystarczy umyć ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym.

Tak, można się spodziewać siniaków. Jeśli siniaki wydają się nietypowe lub jeśli zauważysz nieoczekiwane zmiany w swoim ciele lub stanie zdrowia przestań używać narzędzi i skontaktuj się z zaufanym lekarzem. Odeślij go na naszą stronę internetową, aby mógł dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

Nigdy nie używaj produktu FasciaBlaster na ciężarnym brzuchu. Masaż pozostałych części ciała skonsultuj z lekarzem popwadzącym.

Nie zalecamy stosowania przyrządów przez osoby, które zażywają leki rozrzedzające krew lub mają historię zakrzepów krwi. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem.